« Wróć

Oferta


Współpracujemy z profesjonalnymi i doświadczonymi Producentami na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. W  naszej ofercie znajdą Państwo pisklęta rasy mięsnej  ROSS 308.

PISKLĘTA

Naszym dostawcą rodzicielskich stad reprodukcyjnych jest firma Aviagen EPI.  Stada piskląt brojler w dowolnej ilości dostarczamy własnym,  profesjonalnym  i kontrolowanym przez służby weterynaryjne transportem.

Cechą wyróżniającą nasze pisklęta spośród pozostałej oferty rynkowej jest ich zdrowotność oraz powtarzalność. W połączeniu z właściwą opieką hodowlaną, weterynaryjną, programami zarządzania stadem oraz dobrostanem pozwala to Państwu na wypracowanie zysku finansowego.

1.    Zdrowotność

Stada rodzicielskie są chronione poprzez indywidualnie zaprojektowany i modyfikowany w odpowiedzi na sytuację epizootyczną program immunoprofilaktyki. W połączeniu z procedurami bioasekuracji  nasze pisklęta są wolne m.in. od salmonelli oraz mycoplasmy.

2.    Powtarzalność

Postępując zgodnie z normami ISO 22000, dobrymi praktykami produkcyjnymi monitorujemy jakość naszych piskląt, które poddawane są co najmniej dwukrotnej selekcji przed dostarczeniem stada do Państwa.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszym działem handlowym.

 

P. WYSOGLĄD
REPRODUKCJA I WYLĘG DROBIU


SKARSZEW 11, 62-817 ŻELAZKÓW

adres e-mail wysoglad@wysoglad.com.pl

+48 62 769 22 23
FAX +48 62 769 22 26
Zapraszamy na nasz profil

Formularz kontaktowy

Captcha Kliknij by załadować nowy